Potrącenie na drodze. Mężczyzna przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu

0

64-latek trafił do szpitala po tym, jak został potrącony przez kierowcę volkswagena w Kolbuszowej. Mężczyzna przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.

Do wypadku doszło w sobotę, około 8:30, przy ul. Plac Wolności w Kolbuszowej, obok budynku komendy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku kolbuszowskiego rynku, potrącił 64-letniego mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. W ratowanie życia mężczyzny zaangażował się wracający ze służby funkcjonariusz straży pożarnej, który przejeżdżał obok. Strażak zatrzymał się i udzielał mężczyźnie pierwszej pomocy do czasu przyjazdu służb ratunkowym na miejsce. W wyniku zdarzenia pieszy z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który kierował volkswagenem był trzeźwy.

CZYTAJ TAKŻE:

Wypadek TIR-a na DK9 pomiędzy Jadachami i Nową Dębą. Droga zablokowana [zdjęcia]

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło/Fot. KPP Kolbuszowa

Share.

Comments are closed.