Potrącenie na przejściu dla pieszych w Stalowej Woli. 53-latka z obrażeniami trafiła do szpitala - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 18 stycznia
reklama

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Stalowej Woli. 53-latka z obrażeniami trafiła do szpitala

0

Do potrącenia kobiety na przejściu na pasach doszło dziś około godziny 16 na ulicy Staszica w Stalowej Woli. 53-latka z obrażeniami trafiła do szpitala. Pas drogowy w kierunku Niska jest zablokowany, policjanci kierują na objazdy.

W środę, 5 stycznia, stalowowolskie służby otrzymały zgłoszenie, że na ulicy Staszica, na wysokości marketu Biedronka, kierowca osobówki doprowadził do potrącenia pieszej przechodzącej przez pasy.

Około godziny 16:20 doszło do potrącenia 53-latki, znajdującej się na przejściu dla pieszych. W kobietę uderzył pojazd marki Renault, którym kierował 68-latek. Na miejscu pracuje policja – poinformował zastępca oficera prasowego stalowowolskiej policji mł. asp. Przemysław Paleń.

Zobacz także: 
– W Stalowej Woli nie będzie opłat parkingowych. Nie wzrosną ceny odpadów ani podatki

Kierowca renaulta był trzeźwy. Kobieta z urazem głowy i rąk została przewieziona do szpitala. Prawy pas ruchu w kierunku Niska jest zablokowany. Policjanci zorganizowali objazdy ulicą Leśną i Mickiewicza. Fot. Czytelnik

Zostaw odpowiedź