Potrójny sukces Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu

0

Trzy wyróżnienia dla Centrum Informacji Turystycznej – to deszcz zaszczytów jaki spadł na sandomierską placówkę podczas gali zorganizowanej w trakcie trwających w miniony weekend targów turystycznych „Agrotravel & Active Live” w Kielcach. Sandomierski CIT jako jedyny został potrójnie nagrodzony.

Niedawno informowaliśmy o innym, ważnym wyróżnieniu dla CIT Sandomierz: Prestiżowe wyróżnienie dla Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu!

W tym roku mija 10 lat od utworzenia Systemu Informacji Turystycznej w Województwie Świętokrzyskim. Z tej okazji Regionalna Organizacja Turystyczna ogłosiła konkursy dla Centrów i Punków Informacji Turystycznej naszego województwa: na najlepsze biuro informacji turystycznej oraz najlepszego administratora cyfrowego systemu informacji turystycznej. Wyniki konkursu ogłoszono w trakcie uroczystej gali, która odbyła się w Best Western Grand Hotel w Kielcach.

Zebrana Kapituła Konkursowa, składająca się z przedstawicieli Zarządu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego oraz Forum IT przy Polskiej Organizacji Turystycznej doceniła prężnie działającą sandomierską placówkę turystyczną, która została laureatem konkursów a także otrzymała podziękowanie za ogromny wkład w rozwój Systemu Informacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

Sandomierski CIT jest członkiem Systemu Informacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego od początku jego powstania. Otrzymane wyróżnienia są potwierdzeniem profesjonalizmu sandomierskich informatorów w wykonywanej przez nich pracy.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.