Pow. sandomierski. Kompletnie pijany 49-latek wjechał w znak. Zatrzymał go inny kierowca - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 26 listopada
reklama

Pow. sandomierski. Kompletnie pijany 49-latek wjechał w znak. Zatrzymał go inny kierowca

1

Dzięki natychmiastowej reakcji mieszkańca powiatu sandomierskiego, w miejscowości Wilczyce (pow. sandomierski) zatrzymany został pijany kierowca. 49-latek miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

W środę, 8 grudnia, tuż po godzinie 13 w miejscowości Wilczyce doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy. Mężczyzna wjechał mazdą w znak drogowy, a kiedy wysiadł z samochodu jego stan wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Zobacz także: 
– Wystawa fotografii Magdaleny Rej w Sandomierskim Centrum Kultury

Całą sytuację zauważył inny kierowca, który podbiegł do pijanego kierującego i uniemożliwił mu dalszą jazdę, a o całym zajściu poinformował sandomierskich funkcjonariuszy. Kiedy mundurowi dojechali na miejsce, przebadali 49-latka alkomatem. Okazało się, że kierowca mazdy miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 49-latek stanie przed sądem. Grozi mu m.in. kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Jeden komentarz

  1. Blisko 4 lata temu pijany kierowca zatrzymywany przez policję przejechał policjantowi po nogach i uciekł. Teraz zagadka po raz trzeci zabrane prawo jazdy za jazdę po alkoholu i jeszcze tak spektakularnie jaką katę otrzymał? Odpowiedż: zatrzymane prawo jazdy na 3 lata i 500 zł grzywny. Śmiech jak ten będzie miał znajomosci to nic mu nie zrobią. Tylko zatrzymujący dostanie przydomek kapuś i dotkliwe szykany od innych. Takie czasy