Pow. stalowowolski. Rozbój na mężczyźnie. Pobity i okradziony 62-latek w szpitalu - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 2 lipca
reklama

Pow. stalowowolski. Rozbój na mężczyźnie. Pobity i okradziony 62-latek w szpitalu

0

Policjanci zatrzymali trzy osoby, które są podejrzane o rozbój na 62-latku. Sprawcy w Zbydniowie pobili mężczyznę i zabrali mu dokumenty oraz pieniądze. W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany trafił do szpitala. Kobieta i dwóch mężczyzn, zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

W niedzielę, po północy dyżurny stalowowolskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że przy boisku piłkarskim w  miejscowości Zbydniów ma leżeć pobity mężczyzna. Na miejscu policjanci zastali leżącego w zaroślach mężczyznę, który był ranny w głowę. Pokrzywdzonemu został udzielona pomoc medyczna.

Zobacz także:
„Paliwa nie zabraknie!” „Jesteśmy celem działań dezinformacyjnych” – wojewoda podkarpacki

W wyniku podjętych czynności, bezpośrednio po zdarzeniu policjanci ustalili i zatrzymali sprawców napaści. Okazali się nimi dwaj mężczyźni w wieku 30 i 38 lat oraz 38-letnia kobieta. Jak się okazało jeden ze sprawców był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za inne popełnione przestępstwa.

Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przychylił się do wniosku złożonego przez policjantów oraz prokuraturę i zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Teraz całej trójce grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 12.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.