Pow. stalowowolski. Trwa zbiórka pieniędzy dla rodziny zmarłego 28-latka, potrąconego przez ciężarówkę - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 24 maja
reklama

Pow. stalowowolski. Trwa zbiórka pieniędzy dla rodziny zmarłego 28-latka, potrąconego przez ciężarówkę

0

W przeddzień Sylwestra minionego roku na drodze wojewódzkiej w Zdziechowicach (gm. Zaklików) w powiecie stalowowolskim doszło do tragicznego w skutkach potrącenia dwóch osób przez samochód ciężarowy. Niestety, po ponad dwóch tygodniach walki 28-letni mężczyzna zmarł w mieleckim szpitalu, osierocając córeczkę. Aby wspomóc rodzinę po tragedii, ruszyła akcja zbiórki na portalu zrzutka.

W niedzielę, 9 stycznia, 28-letni Mateusz zmarł w mieleckim szpitalu, osierocając 2-letnią córkę Marcelinkę. Po śmierci Mateusza, który zapewniał utrzymanie rodzinie, jego narzeczona Angelika wraz z córką znalazły się  w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Młodzi ludzie kupili dom, a do spłacenia pozostał kredyt.

Zobacz także: Samochód ciężarowy potrącił dwie osoby

„Wiemy, że żadne pieniądze nie wynagrodzą im Jego straty i nie złagodzą bólu, ale pomogą spłacić część zobowiązań z którymi zostały oraz pomogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i odbudować ich świat na nowo” – czytamy na stronie zbiórki, która ruszyła na portalu zrzutka.pl.  Jej inicjatorzy apelują do ludzi dobrych serc o pomoc. Celem zbiórki jest 50 tys. zł, a na chwilę obecną łączną kwotą niemal 45 tys. zł wsparło ją ponad 470 osób.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.