Pow. staszowski. 30-latek posiadał zabroniony susz - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 30 czerwca
reklama

Pow. staszowski. 30-latek posiadał zabroniony susz

0

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Staszowie w minioną niedzielę zatrzymali mieszkańca gminy Łubnice, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 13 gramów suszu roślinnego wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego staszowskiej jednostki od pewnego czasu przyglądali się 30-letniemu mieszkańcowi gminy Łubnice. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może posiadać środki odurzające.

Zobacz także:
Staszów. Kosztowna wyprawa będącego pod wpływem alkoholu 21-latka

W niedzielny wieczór patrolując teren Łubnic zauważyli 30-latka. Mężczyzna na widok nieumundurowanych funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. W trakcie wykonywanych czynności policjanci w kieszeni kurtki znaleźli woreczek foliowy z zawartością jednej porcji suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. W toku dalszych czynności w pomieszczeniu mieszkalnym zajmowanym przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli 12 gramów tej samej substancji.

Właściciel podejrzanego suszu został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo może grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.