Poważne zderzenie osobówek. 80-latek z obrażeniami trafił do szpitala [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

Poważne zderzenie osobówek. 80-latek z obrażeniami trafił do szpitala [zdjęcia]

5
1 z 9

Do poważnego zdarzenia z udziałem dwóch osobówek doszło w miejscowości Chwałowice w powiecie stalowowolskim. W wyniku zderzenia pojazdów, do szpitala trafił prawidłowo jadący fiatem 80-letni mężczyzna. 

W środę, 29 września, ok. godziny 12:50, dyżurny stalowowolskiej policji poinformowany został o zdarzeniu drogowym w miejscowości Chwałowice (gm. Radomyśl nad Sanem). Na miejscu miało dojść do zderzenia dwóch pojazdów, którymi łącznie podróżowały 3 osoby.

Na miejsce zostały skierowane 2 radiowozy policyjne: ze Stalowej Woli i Radomyśla nad Sanem, 3 zastępy strażaków z PSP Stalowa Wola, i po jednym zastępie ochotników z OSP Chwałowice i OSP Antoniów wraz z Zespołem Ratownictwa Medycznego.

Zobacz także: 
– Wideo z meczu Siarka – Stal SW. Skrót meczu, doping kibiców, radość po meczu

Z policyjnych ustaleń wynika, że 34-letnia kobieta kierująca pojazdem marki Chevrolet na stalowowolskich tablicach, jechała od strony miejscowości Grudza w kierunku Chwałowic, dojeżdżając do drogi z pierwszeństwem przejazdu trasy Witkowice-Chwałowice wjechała na skrzyżowanie, nie ustępując pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Fiat 80-letniemu mężczyźnie. Fiat uderzył w przednie lewe drzwi pojazdu chevroleta – poinformował „Tygodnik Nadwiślański” zastępca oficera prasowego stalowowolskiej policji, Przemysław Paleń.

W wyniku zderzenia ranny został 80-letni kierowca fiata i został przetransportowany karetką do szpitala. Reszta uczestników zdarzenia została przebadana na miejscu przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

Fot. OSP Chwałowice

1 z 9

5 komentarzy

  1. Dokładnie, po ukończeniu 60 roku życia obowiązkowe psychotesty. To nie rozwiąże wszystkich problemów, ale na pewno ich część.

  2. dziadki powyzej 70 tki powinny miec obowiazkowe badania lekarskie dopuszczajace ich do jazdy samochodem