Poważny wypadek na drodze krajowej w gminie Osiek. Ruchliwa trasa jest całkowicie zablokowana [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Poważny wypadek na drodze krajowej w gminie Osiek. Ruchliwa trasa jest całkowicie zablokowana [zdjęcia]

0
1 z 5

Poważne utrudnienia na drodze krajowej nr 79 w miejscowości Ossala (gm. Osiek). Po godz. 15 doszło tam do zderzenia trzech pojazdów.

Jak informuje Joanna Szczepaniak, oficer prasowy staszowskiej policji, zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godz. 15.25. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadąca od strony Połańca osobową Toyotą 32-letnia kobieta, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka samochodowi marki citroen, za kierownicą którego siedział 41-letni mężczyzna, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Zepchnięty siłą uderzenia citroen dodatkowo uderzył bokiem w ciężarowe Volvo prowadzone przez 31-latka. Do szpitala przetransportowana została 32-letnia kobieta, która siedziała za kierownica osobowej Toyoty. Kierowcy pozostałych aut nie odnieśli obrażeń.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 18.30. Policja wyznaczyła objazdy – osobne dla ciężarówek, osobne dla aut osobowych.

Fot. PSP Staszów, Policja Staszów

1 z 5

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.