Powiat sandomierski. Groźny pożar budynku mieszkalnego [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Powiat sandomierski. Groźny pożar budynku mieszkalnego [zdjęcia]

0
1 z 5

W niedzielę, 20 grudnia w Podszynie (gmina Zawichost) doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Nikomu na szczęście nic się nie stało. 

Wczoraj w Podszynie zapalił się budynek mieszkalny. Pożarem został objęty cały obiekt. Właściciel budynku nie odniósł obrażeń i znajdował się na zewnątrz budynku w bezpiecznym miejscu. Został przebadany przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej z JRG Sandomierz oraz OSP Zawichost i OSP Dziurów. Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia, odłączyli zasilanie energetyczne. Podano dwa prądy wody w natarciu na palący się budynek. Jeden z nich został skierowany na butlę LPG, która znajdowała się w budynku. Po jej schłodzeniu strażacy wynieśli ją na zewnątrz w miejsce bezpieczne.
Jednocześnie przeszukano budynek pod względem przebywania osób trzecich – nikogo nie odnaleziono. Następnie przystąpiono do częściowej rozbiórki spalonej konstrukcji dachowej, drewnianego stropu i szczytów budynku, które stwarzały niebezpieczeństwo zawalenia się.

Pożar w Podszynie – 5 zdjęć

Fot. PSP Sandomierz
1 z 5
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.