Powiat sandomierski. Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Dziś został zatrzymany, gdy jechał kompletnie pijany - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Powiat sandomierski. Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Dziś został zatrzymany, gdy jechał kompletnie pijany

1

Sandomierscy policjanci zatrzymali w Obrazowie 41-latka, który jechał autem, mimo, że miał orzeczony przez sąd dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

W nocy z soboty na niedzielę mundurowi skontrowali osobową Hondę. Za kierownica siedział 41-letni mężczyzna. Jego zachowanie wskazywało na to, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 41-latek ma w organizmie ponad 2,5 promila. Policjanci ustalili ponadto, że mężczyzna miał orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. – Grozi mu teraz wysoka kara – mówi asp. Agnieszka Otrębska z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu. – Za naruszenie sądowego zakazu do 5 lat pozbawienia wolności, a za jazdę w stanie nietrzeźwości do 2 lat.

Zdjęcie ilustracyjne

Jeden komentarz

  1. Do robót publicznych go wykorzystać. Skuć nogi łańcuchami coby nie uciekł, mietła, łopata, wiaderko w rąsie i wio… czyścić miasto Sandomierz albo gminę gdzie został zatrzymany.