Powiat sandomierski. Nielegalny hazard w jednym z lokali, zabezpieczone automaty - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Powiat sandomierski. Nielegalny hazard w jednym z lokali, zabezpieczone automaty

1
1 z 4

Wspólne działania sandomierskich policjantów z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, doprowadziły do zamknięcia nielegalnego salonu gier hazardowych. Lokal funkcjonował na terenie gminy Obrazów. Właścicielowi oraz organizatorom procederu może grozić wysoka grzywna, a nawet kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę, 30 stycznia, policjanci z sandomierskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, potwierdzili swoje przypuszczenia co do procederu związanego z nielegalnym hazardem mającym miejsce w jednym z lokali na terenie gminy Obrazów. Podczas służbowej wizyty wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, zabezpieczyli 4 automaty do gier hazardowych. Ponadto mundurowi zabezpieczyli pieniądze przeznaczone na wypłatę wygranych w kwocie ponad 2 tysięcy  złotych.

Zobacz także:
– W Koprzywnicy orkiestra zagrała bardzo głośno [zdjęcia]
– WOŚP: dobry wynik sztabu w Zawichoście
– Koronawirus: drastyczny wzrost zachorowań w powiecie sandomierskim, dane z powiatu opatowskiego i staszowskiego [1 luty]

Zgodnie z obowiązującym prawem, właścicielowi lokalu oraz organizatorowi gier grozi wysoka kara pieniężna lub nawet kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło/Fot. KPP Sandomierz

1 z 4
Udostępnij

1 komentarz

  1. ojojoj....... na

    ……znowu straśnego przestempcem złapały.Do kamieniołomów z nim.