Powiat staszowski. 5 kierowców straciło prawa jazdy. Jak szybko pędził rekordzista? - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Powiat staszowski. 5 kierowców straciło prawa jazdy. Jak szybko pędził rekordzista?

0

Pięcioro kierowców z terenu powiatu staszowskiego w miniony weekend za znaczne przekroczenie prędkości stracili swoje uprawnienia i zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi.

W miniony weekend policjanci staszowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pięciu kierujących, którzy obszar zabudowany przemierzali z prędkością o ponad 50km/h więcej niż pozwalały na to przepisy. W sobotę swoje uprawienia straciło trzech kierujących. 28-latek jednośladem marki kawasaki, a także 23-latek z hondy obszar zabudowany przemierzali z prędkością 110km/h. 111km/h pokazała natomiast wskazówka prędkościomierza 49-letniego mężczyzny z opla.

Zobacz także:
Zmarł mężczyzna postrzelony w klatkę piersiową w Konarach pod Klimontowem

Za tego samego typu wykroczenie zatrzymani do kontroli drogowej zostali w niedziele dwaj kierujący. 22-letnia kobieta kierująca audi przemierzała teren miejscowości Wola Osowa z prędkością 110km/h. Rekordzista minionego weekendu, 26-letni mężczyzna w tej samej miejscowości prowadzonego przez siebie volkswagena rozpędził do prędkości 125km/h.

Zgodnie z nowym taryfikatorem, rekordzista z niemieckiego auta ukarany został mandatem karnym w wysokości 2500zł, natomiast na pozostałą czwórkę policjanci nałożyli mandaty karne w wysokości 1500zł , a na ich konto wpłynęło po 10 punktów karnych.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.