Powiat tarnobrzeski. O poranku jechał pijany rowerem. Był poszukiwany przez sąd - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Powiat tarnobrzeski. O poranku jechał pijany rowerem. Był poszukiwany przez sąd

0

Do zakładu karnego trafił 39-letni mieszkaniec gminy Gorzyce. Mężczyzna był poszukiwany przez tarnobrzeski sąd. Wpadł gdy jechał rowerem mając w organizmie promil alkoholu. 39-latka zatrzymali policjanci ruchu drogowego na drodze w Trześni.

Wczoraj po godz. 10, policjanci ruchu drogowego, pełniący służbę na terenie gminy Gorzyce, zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Jechał on drogą w miejscowości Trześń, a styl jego jazdy wskazywał, że jest nietrzeźwy. Mundurowi nie mylili się. W trakcie prowadzonej kontroli, policjanci wyczuli od kierującego alkohol. Wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że 39-letni mieszkaniec gminy Gorzyce miał w organizmie promil alkoholu.

Zobacz także:
– Zderzenie trzech pojazdów na DK77 w gminie Gorzyce. Droga jest całkowicie zablokowana!

Szybko okazało się, że to nie jedyne przewinienia na koncie mężczyzny. Policjanci ustalili bowiem, że jest poszukiwany przez tarnobrzeski sąd, do odbycia kary pozbawienia wolności.

39-latek najpierw trafił do policyjnego aresztu, a następnie do zakładu karnego. Za kierowanie jednośladem w stanie nietrzeźwości policjanci skierują wobec niego wniosek o ukaranie do sądu.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.