Powolna śmierć dawnej tarnobrzeskiej szkoły [W najnowszym numerze] - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Powolna śmierć dawnej tarnobrzeskiej szkoły [W najnowszym numerze]

6

W lipcu na łamach „Tygodnika Nadwiślańskiego” pisaliśmy o tym, że los budynku dawnej szkoły przy ulicy Dekutowskiego w Tarnobrzegu jest przesądzony – zostanie on wyburzony pod przyszłą inwestycję, którą najprawdopodobniej będzie budowa bloków mieszkalnych. Kiedy miasto wyczekuje inwestora, na terenie obiektu dochodzi do rozlicznych aktów wandalizmu. Nie tylko na posesji, ale i wewnątrz budynku.

Czytaj w papierowym
i elektronicznym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

Udostępnij

6 komentarzy

  1. A może ktoś przy okazji zainteresuje się inna ruiną mam na myśli “Hhotel nadwiślański”. Ostatnio ani policja ani straż miejska nie panują nad patologią która co tam wyprawia to się włos na głowie jeży. Przecież to nasz wspólny miejski majątek.

  2. Obiekt powinny przejąć Wojska Obrony Terytorialnej. Budynek mieszkalny w tym miejscu to będzie koszmar. Znowu dojdzie samochodów w miejscu i tak zagęszczonym samochodami

      • Zanim coś lub kogoś skrytykujesz to sie mocno zastanów.
        To jak nazywasz pseudo wojsko to już się wielokrotnie przydało. Np.podczas pandemii. Ten okres był dla nich jak praca podczas działania broni biologicznej. Wszak covid to celowo wyprodukowana broń biologiczna. Jeszcze się nie raz przydadzą.

Zostaw odpowiedź