reklama
reklama
Prezes PiS odwiedził Baranów Sandomierski i Stalową Wolę [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 6 października
reklama

Prezes PiS odwiedził Baranów Sandomierski i Stalową Wolę [zdjęcia]

1
1 z 5

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odwiedził w niedzielę Podkarpacie. Gościł w Zamku w Baranowie Sandomierskim i w Stalowej Woli. 

W Baranowie Sandomierskim J. Kaczyński spotkał się z radną Sejmiku Województwa Podkarpackiego Kamilą Piech, która jest także członkiem zarządu fundacji Pro Arte Et Historia i w jej imieniu kieruje zamkiem. Prezesowi PiS towarzyszyli Tomasz Poręba – Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Krzysztof Sobolewski Poseł na Sejm RP.

– W ciągu całego roku są wyjątkowe dni, które przechodzą do historii, tworzą ją i zapisują się na jej kartach wielkimi literami. Takim dniem w Zamku w Baranowie Sandomierskim jest 4 września 2022, kiedy to Zamek odwiedził Premier Jarosław Kaczyński Prezes Prawa i Sprawiedliwości. (…). Z pewnością ten wyjątkowy i piękny dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich pracowników Zamku w Baranowie Sandomierskim.
Wdzięcznym sercem dziękujemy i zawsze Zapraszamy – napisała na swojej stronie na Facebook Kamila Piech.

Po wizycie w Baranowie Sandomierskim Jarosław Kaczyński pojechał do Stalowej Woli, gdzie w sali gimnastycznej PSP nr 3 spotkał się z mieszkańcami, przede wszystkim członkami i sympatykami PiS. W sumie jego słów słuchało tam ponad pół tysiąca osób. Relację z tego spotkania znajdziecie w najbliższym wydaniu naszego pisma.

Fot. FB Kamila Piech – Radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego, FB Prawo i Sprawiedliwość

1 z 5

Jeden komentarz