reklama
Produkował w domu alkohol i narkotyki - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Produkował w domu alkohol i narkotyki

0

Na terenie jego posesji 38-letniego mieszkańca Stalowej Woli policjanci znaleźli około 600 litrów zacieru, ponad 100 litrów spirytusu, urządzenia do destylacji oraz blisko 300 gramów marihuany.

W minionym tygodniu stalowowolscy policjanci we współpracy z kolegami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali 38-letniego mieszkańca Stalowej Woli. Podczas przeszukania jego posesji w budynku gospodarczym policjanci znaleźli skonstruowane przez niego urządzenie do destylacji, a także około 600 litrów zacieru, ponad 100 litrów bimbru oraz blisko 300 gramów suszu roślinnego. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że była to marihuana.

38-latek trafił do policyjnego aresztu. Nielegalny towar i aparaturę policjanci zatrzymali. Mężczyzna usłyszał zarzuty nielegalnego wyrabiania napojów spirytusowych oraz posiadania narkotyków. 38-latek w piątek został doprowadzony do stalowowolskiej prokuratury, która zastosowała wobec niego policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju. Na poczet przyszłych zobowiązań policjanci zabezpieczyli u 38-latka pieniądze w kwocie 4 tysięcy złotych.

Źródło: Policja Stalowa Wola

alko alko2

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.