Promocje z okazji otwarcia Castoramy w Stalowej Woli - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Promocje z okazji otwarcia Castoramy w Stalowej Woli

0

W środę, 27 kwietnia, w Stalowej Woli, otwarty zostanie 91 sklep sieci Castorama w Polsce. Obiekt mający ponad 8000 m. kwadratowych powierzchni sprzedażowej to pierwsza Castorama otwierana w tym roku w Polsce. Na „dzień dobry” firma przygotowała specjalne promocje dla klientów..

– Prawie 8100 m2 inspiracji jak stworzyć wymarzony dom i ogród, 400 komfortowych miejsc parkingowych, prawie 30 tys. produktów i duży ogród zewnętrzny pełen roślin – w środę, 27 kwietnia br., o godz. 07:00 w Stalowej Woli otworzy się pierwszy w tym roku sklep Castorama. To już dziewięćdziesiąty pierwszy sklep najpopularniejszej wśród Polaków sieci typu typu home improvement – informuje Katarzyna Mitrowska z agencji PR & Communications.

Jak informuje firma, nowoczesny obiekt w Stalowej Woli powstał w oparciu o najwyższej jakości standardy, oferując kompleksową ofertę, bogatą gamę produktów, a także wsparcie profesjonalnych doradców. Sklep oferuje od ręki prawie 30 tysięcy produktów do budowy, remontu, wykończenia i dekoracji mieszkań, domów i ogrodów. Na miejscu będzie można skorzystać m.in. z usługi dostawy zamówienia pod wskazany adres, cięcia drewna czy oklejania płyt.

– Castorama to miejsce, w którym każdy znajdzie wszystko do swojego domu i ogrodu. Od teraz również klienci ze Stalowej Woli i okolic mogą korzystać z naszej szerokiej i bardzo atrakcyjnej oferty. Ciężko pracowaliśmy, aby w naszej nowej lokalizacji dostarczyć klientom najwyższą jakość usług i obsługi, za co również chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi sklepu w Stalowej Woli oraz koleżankom i kolegom z Castorama Polska, gdyż są oni nie tylko najlepszymi na rynku specjalistami, ale przede wszystkim wspaniałymi ludźmi. – mówi Adam Wilczyński dyrektor sklepu Castorama Stalowa Wola.

Z informacji przekazanych mediom wynika, że w nowym sklepie klienci znajdą strefy inspiracji do stworzenia skrojonej na własne potrzeby łazienki i kuchni, w każdym niemal stylu od klasycznego po bardziej awangardowy. Sklep oferuje kompleksowe usługi projektowania kuchni „od A do Z”, czyli od projektu, poprzez dobór odpowiednich produktów, dostawę i montaż. Na uwagę zasługuje oferta mebli modułowych Atomia pozwalających na zagospodarowanie każdej przestrzeni oraz produkty oznaczone programem „Nasza sfera”, oferujące rozwiązania przyjazne środowisku i zdrowiu, wspierające tworzenie oszczędnych i ekologicznych domów i ogrodów.

– Castorama Stalowa Wola oferuje możliwość zakupów za pomocą kas samoobsługowych, a także odbioru wcześniej złożonego zamówienia w CastoMatach. Skrytki automatyczne sieci Castorama będą dostępne 24/7, dzięki czemu zakupy będzie można odebrać o dowolnej porze każdego dnia i już nawet po 2 godzinach od złożenia zamówienia. Nowe rozwiązanie umożliwia odbiór towarów o różnych gabarytach, w tym na wózkach zakupowych, aby wygodnie przewieźć zamówienie od razu do samochodu. Nowy obiekt jest również nie lada gratką dla miłośników pięknych ogrodów, gdyż rozmaitą ofertę roślin, mebli i innych produktów i sprzętów ogrodowych będzie prezentował na powierzchni aż 1600 m2. Do tego dla wygody klientów sklep udostępnia przestronny parking, na którym zmieści się blisko 400 samochodów. Praktyczną opcją jest także usługa CastoDrive, czyli nowa forma odbioru osobistego produktów przy sklepie bez wysiadania z auta. Wystarczy złożyć zamówienie telefonicznie lub w sklepie online na castorama.pl i po otrzymaniu smsa o skompletowaniu zamówienia, przyjechać na parking sklepu, gdzie doradcy Castorama dostarczą zamówienie do samochodu – informuje Katarzyna Mitrowska

Castorama w Stalowej Woli zaprasza od poniedziałku do soboty w godzinach 07.00-21.00, a w niedziele handlowe w godzinach 10.00-18.00. Z okazji otwarcia sklep przygotował ofertę specjalną z wieloma promocjami. Każdy klient, który w dniach 27 kwietnia – 2 maja 2022 r. dokona w nim zakupów otrzyma 100 złotych na przedpłaconą kartę podarunkową za każde wydane 1000 złotych do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepach stacjonarnych Castorama – w ten sposób może zyskać nawet do 2000 zł. Swoją kartę podarunkową klienci otrzymają w sklepie od razu w dniu zakupu. Od 27 kwietnia do 7 maja 2022 r. potrwa również promocja na darmowy transport przy zakupach za min. 800 zł. Z kolei dla pierwszych 1000 klientów sklep przygotował w prezencie rośliny pelargonii, które będzie rozdawał przy kasach.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.