Przegrana Wisły Sandomierz w ostatniej minucie z liderem

19:15, 09.09.2020 KR Aktualizacja: 19:16, 09.09.2020

Wisła Sandomierz przegrała 2:3 z liderem 3 ligi gr IV, Wisłą Puławy. Zwycięska bramka padła w 8. minucie doliczonego czasu gry. Podopieczni Rafała Wójcika spadli na 3. pozycję w tabeli.

Dziś w Puławach Wisła mierzyła się ze swoją imienniczką, której piłkarze w ostatni weekend po raz pierwszy w sezonie schodzili z boiska pokonanymi (przegrana z Siarką Tarnobrzeg 1:2). Dziś to jednak Puławianie cieszą się z trzech punktów, choć wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami.

Szybko, bo w 3. minucie pierwszego gola dla gospodarzy zdobył Mateusz Pielach. 16 minut później było już 2:0, a bramkę strzelił Adrian Paluchowski. Wiślacy z Sandomierza nie dali jednak za wygraną i wzięli się za odrabianie strat. Najpierw w 28. minucie do bramki Puławian trafił Marcin Sudy, a w drugiej połowie, 20 minut przed końcem podstawowego czasu gry wynik wyrównał Miłosz Matuszewski.

Niestety w doliczonych minutach sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny dla gospodarzy. Stały fragment gry wykorzystał Paluchowski i 3 punkty zostały w Puławach. Wcześniej drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Krzysztof Zawiślak.

W kolejnym spotkaniu Wisła Sandomierz zmierzy się z Sokołem Sieniawa.

Wyjściowy skład Wisły Sandomierz: Damian Pietrasik - Maciej Kołoczek, Marcin Sudy, Tomasz Wojcinowicz, Daniel Chorab - Jarosław Piątkowski, Marcel Tyl, Jakub Siedlecki, Mirosław Kmiotek, Kamil Bełczowski - Krzysztof Zawiślak