---
Gm. Gorzyce. Przez nadmierną prędkość wypadł z drogi i koziołkował. Teraz stanie przed sądem [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Gm. Gorzyce. Przez nadmierną prędkość wypadł z drogi i koziołkował. Teraz stanie przed sądem [zdjęcia]

5
1 z 18

Wczoraj, 6 lipca, w miejscowości Sokolniki (gm. Gorzyce) doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca nie dostosował prędkości, wypadł z łuku drogi i dachował przez kilkadziesiąt metrów.  

Po godzinie 15 na ulicy Wychylówka w miejscowości Sokolniki doszło do dachowania pojazdu. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni mężczyzna kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości i stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego doszło do dachowania. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu – mówi rzecznik tarnobrzeskiej policji podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona.

Jak przekazał “Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” mł. kpt. P. Myszka z PSP w Tarnobrzegu kierowca znacznie przekroczył prędkość, w wyniku czego pojazd wypadł z drogi na zakręcie, koziołkował kilkadziesiąt metrów, a następnie zatrzymał się w polach uprawnych. Mężczyzna kierujący pojazdem z niewielkimi obrażeniami został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Zobacz także: 
– Dramatyczny wypadek w Nowej Dębie. Motocyklista stracił nogę

Do działań zadysponowane zostały 3 zastępy Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej, 1 zastęp Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Tarnobrzegu oraz 2 zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Sokolnik i Orlisk. W akcji udział brało 13 ratowników, a interwencja trwała niespełna godzinę.

Za naruszenie przepisów prawa ruchu drogowego 36-latek będzie odpowiadał przed sądem.

Fot. Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

1 z 18
Udostępnij

5 komentarzy

  1. Więcej tych reklam dajcie na stronie mobilnie strona nie jest w ogóle czytelna co chwilę wyskakują reklamy a zdjęcia wszystkiego tylko nie rozwalonego auta tak dalej

  2. Jak zawsze “Dziennikarz” na wysokim poziomie zdjęcia wszystkiego tylko nie rozwalonego auta. Artykuł tragiczny, nic z niego nie wynika proponuje usunąć studia dziennikarskie i zawód bo teraz to każdy jest dziennikarzem może zostać i głupoty pisać. Najważniejsze zdjęcie odpicowanego wozu OSP.

  3. “Do działań zadysponowane zostały 3 zastępy Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej, 1 zastęp Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Tarnobrzegu oraz 2 zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Sokolnik i Orlisk. W akcji udział brało 13 ratowników, a interwencja trwała niespełna godzinę.”

    Normalne jaja. Do jednego nierozważnego gostka pojechało aż tyle samochodów? Kto za to zapłaci?