Przy plebanii w Staszowie znaleziono 9 maleńkich szczeniąt. Księża szukają dla nich domu - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Przy plebanii w Staszowie znaleziono 9 maleńkich szczeniąt. Księża szukają dla nich domu

6

Przy plebanii parafii pod wezwaniem św. Bartłomieja w Staszowie znaleziono szczenięta. Jest ich 9, nie mają matki, a księża zwrócili się z apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o ich przygarnięcie.

Pieski są bardzo małe. Mają ok. 2 tygodni. Znaleziono je przypadkowo. Przedstawiciele parafii opowiadają, że ich piski usłyszeli w zaroślach na placu przy plebanii. Nie wiadomo jak szczenięta się tam znalazły. Być może zostały podrzucone, ale bardziej prawdopodobne wydaje się, że suka oszczeniła się w tym miejscu. Za pośrednictwem Facebooka parafia zaapelowała, by zgłaszali się chętni do przygarnięcia zwierzaków. Na apel odpowiedziała już fundacja zajmująca się ochroną zwierząt, która zadeklarowała pomoc w opiece nad szczeniętami. Ciągle jednak potrzebny będzie dla nich nowy dom.

Osoby zainteresowane tym tematem mogą kontaktować się z parafią za pośrednictwem jej facebookowego profilu: fb parafii św. Bartłomieja w Staszowie

Udostępnij

6 komentarzy

  1. Propozycjonista na

    Plebania jest znakomitym miejscem dla wychowania takiej “psiej drużyny”. Podobnie niechciane dzieci, powinny być u księży i sióstr zakonnych wychowywane.

    • Zniesmaczony na

      @Propozycjonista to nie jest dobry pomysł. Jeszcze jednemu albo drugiemu przyjdzie coś do głowy…