Przyjechał do Sandomierza na rowerze. Zamiast zwiedzać, okradł drogerię - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Przyjechał do Sandomierza na rowerze. Zamiast zwiedzać, okradł drogerię

2

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu stalowowolskiego, który przejechał blisko 30 kilometrów na rowerze, by w Sandomierzu dopuścić się kradzieży kosmetyków i perfum w dwóch drogeriach. Dzięki czujności policjantów skradzione rzeczy zostały odzyskane, a zachowaniem 29-latka zajmie się sąd.

We wtorek, 14 września, sandomierscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży artykułów z dwóch drogerii na terenie Sandomierza.  Sprawcy udało się niepostrzeżenie opuścić oba sklepy z łupami. Funkcjonariusze po dokonaniu wstępnych ustaleń rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Niedługo potem, na jednej z ulic mundurowi zatrzymali mężczyznę kierującego jednośladem, który wyglądem odpowiadał rysopisowi podejrzewanego mężczyzny. Po wylegitymowaniu rowerzysty okazało się, że jest to 29-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego, który przyjechał do Sandomierza rowerem prawie 30 kilometrów.

Zobacz także: 
– “Ojciec Mateusz” ponownie w Sandomierzu [zdjęcia]

W plecaku mężczyzny policjanci ujawnili skradzione z drogerii  artykuły, m. in. kosmetyki i perfumy oraz ubranie, w którym dokonywał kradzieży. Wartość produktów, które padły łupem złodzieja oszacowana ostała na 280 zł. 

Skradzione rzeczy zostały odzyskane, a zachowaniem 29-latka zajmie się sąd.
Funkcjonariusze sprawdzą teraz, czy mieszkaniec powiatu stalowowolskiego nie dopuścił się podobnych zdarzeń w przeszłości.

Udostępnij

2 komentarze

  1. BarabaszMocarny na

    Ło to Kryminalista dożywocie za tak zuchwała kradzież to od razu z 10 lat ! A jakby nie Policja to by ,pewnie i pół Sandomierza wywiózł złodziejaszek jeden .
    Premia dla autora tego artykułu duża się należy ! Czytelnicy chcą więcej !!