Przyślij zdjęcie, wygraj nagrody!

0

Do 31 marca można nadsyłać prace fotograficzne na kolejny konkurs zorganizowany przez stalowowolskie starostwo powiatowe. Czekają nagrody!

Tym razem konkurs przebiega pod hasłem „Natura – skarby powiatu stalowowolskiego”, jest skierowany wyłącznie do mieszkańców powiatu stalowowolskiego, a jego tematem przewodnim jest piękno tutejszej przyrody. To jest pierwszy konkurs fotograficzny ogłoszony przez powiat, w całości związany tematycznie z naturą i jej znaczeniem dla powiatu. Organizatorzy oczekują nie tylko na zdjęcia występujących tu roślin, zwierząt, ptaków, ale również urokliwych krajobrazów, zbiorników wodnych czy pomników przyrody, o których istnieniu być może mało kto wie.

Jeden autor może nadesłać maksymalnie 5 fotografii. Każda z nich musi być dokładnie opisana, czyli zawierać informacje co przedstawia i gdzie została wykonana. Nagrodzone i wyróżnione fotografie zostaną opublikowane w folderze. Ważna informacja: prace konkursowe muszą zostać nadesłane przed 31 marca (liczy się data wpływu do starostwa powiatowego, a nie data stempla pocztowego). Regulamin i kartę uczestnictwa można pobrać ze strony starostwa w Stalowej Woli: www.stalowowolski.pl (r)

zdjęcie

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.