Radosław Bidas otworzył w Sandomierzu salon fryzjerski "Colin's Hair"! - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Radosław Bidas otworzył w Sandomierzu salon fryzjerski “Colin’s Hair”!

1
1 z 7

W sobotę w Sandomierzu odbyło się uroczyste otwarcie salonu fryzjerskiego Colin’s Hair. Jego właścicielami są Radosław Bidas i Sylwester Młodożeniec. 

Od kilku lat myślałem o otwarciu własnego salonu. Ale tak się składało, że dotąd dużo podróżowałem, dużo czasu spędziłem w Warszawie, w Krakowie. Gdy zaczęła się pandemia wróciłem do Sandomierza i temat otwarcia salonu powrócił. Razem z moim przyjacielem Sylwestrem uznaliśmy, że to jest właściwy czas, żeby ten pomysł zrealizować – mówi R. Bidas, stylista fryzur z ponad dziesięcioletnim stażem, pracujący przy wielu programach telewizyjnych, sesjach zdjęciowych i pokazach mody. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym dobrze będą się czuć nie tylko klienci, ale także my sami. Będzie to bowiem nasz drugi dom. Większość czasu będę spędzać właśnie tutaj.

Nasz team będzie wszechstronny. Mamy ofertę dla kobiet, dla mężczyzn, dla osób starszych, dla młodszych, dla wszystkich. To nie będzie salon dla jednej grupy klientów. Nasze drzwi będą otwarte dla wszystkich – dodaje Sylwester.

Przygotowania do otwarcia salonu trwały dwa miesiące. Dla klientów salon czynny będzie od poniedziałku, 3 października. Niebawem ma zostać uruchomiona aplikacja, za pomocą której będzie można umawiać się na wizyty w salonie. Wraz z Radosławem pracować tutaj będą dwie fryzjerki. Salon Colin’s Hair mieści się w Sandomierzu, przy ulicy Mickiewicza 43/010.

1 z 7
Udostępnij

Jeden komentarz

Zostaw odpowiedź