Regiofutbol – przegląd weekendu [klasa A, gr. I Stalowa Wola] [zdjęcia]

0

W czołówce tabeli stalowowolskiej klasy A gr. I bez zmian, wszystkie trzy drużyny z kompletem punktów. Na drugim końcu również sytuacja jest stała: nadal problemy ma Sanna Zaklików.

Lider tabeli, OKS Wielowieś, utrzymał dobrą passę i nadal nie przegrał w meczu wyjazdowym. Tym razem zawodnicy Wielowsi okazali się lepsi od spadkowicza z “okręgówki” Wisanu Skopanie, który ma tylko 3 pkt. przewagi nad ostatnią drużyną w tabeli. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu drugie w tabeli LZS Żabno mierzyło się z czwartą Wolą Rzeczycką. Kibice zobaczyli 5 bramek, a mecz zakończył się minimalnym, zwycięskim wynikiem 3:2 dla Żabna. Dobrą formę potwierdzili zawodnicy Czarnych Lipa, pokonując Jezioraka Chwałowice 2:0. W Tarnobrzegu miejscowa Wspólnota do przerwy remisowała z  LZS-em Rzeczycą Długą, jednak w drugiej połowie gospodarze strzelili dwie bramki i zdobyli 3 pkt. Rozstrzelali się w swoim spotkaniu zawodnicy Mokrzyszowa i Dąbrowicy, lecz ostatecznie zwyciężył klub z Tarnobrzega. Choć piłkarze Sanny Zaklików walczyli z Wolą Baranowską, jednak ulegli 4:3 i nadal pozostają na dnie tabeli, mając na koncie tylko jedno zwycięstwo ze Strzelcem Dąbrowica.

KS Wola Baranowska 4-3 Sanna Zaklików
KS Żupawa 1-2 LZS Krzątka
Wspólnota Serbinów 3-1 LZS Rzeczyca Długa
Wisan Skopanie 0-3 OKS Wielowieś
LZS Żabno 3-2 LZS Wola Rzeczycka
Czarni Lipa 2-0 Jeziorak Chwałowice
OKS Mokrzyszów 4-3 Strzelec Dąbrowica
San Wrzawy 1-2 Unia Skowierzyn