Zamknij

Regiofutbol - przegląd weekendu [klasa okręgowa, Stalowa Wola] [zdjęcia]

20:31, 07.10.2019 KR Aktualizacja: 08:42, 09.10.2019
Skomentuj

Derby gminy Gorzyce dla Stali. Jak na taki mecz przystało, emocji nie zabrakło. W Stalach Transdźwig zremisował ze Stalą Nowa Dęba.

O tym, że derbowy mecz w Sokolnikach, pomiędzy Sokołem, a Stalą Gorzyce był emocjonujący, świadczy chociażby ta statystyka: sędzia trzy razy wyciągnął czerwony kartonik. Ostatecznie to goście zwyciężyli 1:3. Transdźwig Stale w meczu ze Stalą Nowa Dęba, na który przybyło wielu kibiców z okolicznych miejscowości, wyszedł na prowadzenie w 10 minucie spotkania, jednak jeszcze przed przerwą Nowa Dęba zdołała doprowadzić do remisu. W drugiej części spotkania wynik nie uległ już zmianie. Liderujące w tabeli "Sokoły": Nisko oraz Kamień, wygrały swoje mecze odpowiednio z Olimpią Pysznica i LZS-em Ździary. Drugą porażkę z rzędu odniósł Słowianin Grębów - tym razem z ŁKS-em Łowisko.

Sokół Nisko 1-0 Olimpia Pysznica

Unia Nowa Sarzyna 3-2 Pogoń Leżajsk

LKS Brzyska Wola 3-2 Siarka II Tarnobrzeg

Słowianin Grębów 0-2 ŁKS Łowisko

Sokół Sokolniki 1-3 Stal Gorzyce

Sokół Kamień 3-1 LZS Ździary

Transdźwig Stale 1-1 Stal Nowa Dęba

PUKS Francesco Jelna 2-3 Bukowa Jastkowice