Remis Siarki Tarnobrzeg z trudnym przeciwnikiem

11:01, 18.09.2022 KR

Wynikiem 2:2 zakończyło się spotkanie Siarki Tarnobrzeg z Olimpią Elbląg. 1 punkt drużyna Łukasza Becelli zapewniła sobie w ostatnich minutach meczu.

Po ważnym zwycięstwie nad Garbarnią Kraków, Siarka udała się na daleki wyjazd do województwa warmińsko-mazurskiego. Nasz zespół zmierzył się z trudnym przeciwnikiem. Olimpia po 10. kolejkach 2 ligi znajdowała się w górnej części tabeli.

Dobrze w mecz weszła Siarka. W 26. minucie bramkę dającą prowadzenie naszego zespołu strzelił Marcel Tyl. Niedługo później gospodarze wyrównali za sprawą Jana Sienkiewicza. W drugiej połowie to Olimpia znalazła się na prowadzeniu po bramce Macieja Famulaka. Na szczęście w 83. minucie Oleksandr Yatsenko przeprowadził solową akcję, po której strzelił gola na 2:2.

Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 2:2