Reserved, Sinsay, Mohito... Sprawdź, jakie sklepy będą w Galerii Tarnobrzeg! [lista]
środa, 25 maja
reklama

Reserved, Sinsay, Mohito… Sprawdź, jakie sklepy będą w Galerii Tarnobrzeg! [lista]

19
1 z 1

Spółka Master Development Poland podpisała kolejne umowy na wynajem powierzchni w nowo powstającym centrum handlowym w Tarnobrzegu. W galerii znajdą się dobrze znane na polskim rynku marki należące do grupy LPP.

Przypomnijmy, że rozpoczęła się budowa galerii w centrum Tarnobrzega. O szczegółach tej inwestycji piszemy w najnowszym numerze „Tygodnika Nadwiślańskiego”

Rozpoczyna się budowa Galerii Tarnobrzeg! [Czytaj w gazecie][zdjęcia]

Na poniższym materiale wideo można zobaczyć, jak wygląda przygotowanie ogrodzenia okalającego teren budowy Galerii Tarnobrzeg (dalsza część artykułu poniżej).

Galeria Tarnobrzeg to nowoczesny obiekt powstający w ścisłym centrum Tarnobrzega przy ul. Sikorskiego i Dominikańskiej. Na powierzchni 16 000 mkw. GLA zaplanowano około 60 lokali handlowych i usługowych. Znajdą się wśród nich sklepy z markami modowymi (oferujące odzież zarówno dla kobiet, mężczyzn, dzieci, jak i odzież sportową oraz różnego rodzaju akcesoria sportowe), sklepy z branży beauty, lokale oferujące nietuzinkową biżuterię, a także akcesoria do wyposażenia wnętrz. Obowiązkowym uzupełnieniem oferty będzie supermarket spożywczy oraz sklepy dyskontowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Na ofertę rozrywkową złożą się liczne kawiarnie i restauracje oraz wielosalowe kino na poziomie +2.

Jakie sklepy będą w Galerii Tarnobrzeg?

W obiekcie, którego otwarcie planowane jest na IV kwartał 2023 r., znajdzie się aż 5 marek, których właścicielem jest jedna z największych polskich firm odzieżowych LPP. Salony Sinsay, Mohito, Cropp, House i Reserved zajmą łącznie ok. 3700 mkw. Największy będzie sklep marki Reserved, który zajmie ok. 1 500 mkw., następnie Sinsay z powierzchnią 800 mkw. Cropp i House, które będą miały po ok. 500 mkw., a Mohito 380 mkw.

Układ Galerii Tarnobrzeg

Poziom „0”

Poziom „+1”

1 z 1

19 komentarzy

 1. Racja. Trza zmienić mentalność wieśniar i wieśniaków a to raczej niemożliwe.Nawet u mię.

 2. Nie ważne jakie sklepy jak duże, ważne by to miejsce w końcu przyzwoicie wglądało. Po drugiej stronie ulicy gdzie się znajdują budynki z blachy falistej też powinien ktoś ogarnąć byle nie golas, którego będzie stać tylko na fundamenty

 3. A oprocz Sinsay, Mohito, Cropp, House i Reserved dla wiesniakow, to normalnych sklepow nie bedzie? Przecie to wszystko zbankrutuje zanim sie na dobre otworzy, na swiecie wszyscy odchodza od galerii, w Anglii polowa swieci pustkami a wy myslicie ze w Tarnobrzegu jest tyle kasy zeby utrzymac takiego molocha?

  • Racja. Trza zmienić mentalność wieśniar i wieśniaków a to raczej niemożliwe.Nawet u mię.

  • Babcia klozetowa na

   Tak, wole kibelek dla piesków. Wolę zieleń. Zieleń jest potrzebna do filtrowania skażonego spalinami powietrza , tym samym do poprawnego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Galeria tego nie zapewni. Zapewni więcej samochodów, kostki na parkingi. W Tarnobrzegu drzew się nie sadzi.

 4. Troszeczkę malutka ta galeryjka będzie jak na tak długie oczekiwanie. Tylko 16 tys m2.To zaledwie polowa tego co jest w w Vivo w Stalowej Woli.VIVO! Stalowa Wola plasuje się w czołówce najchętniej odwiedzanych centrów handlowych w regionie. Jest to jednopoziomowy budynek, znajdujący się na ul. Chopina 42 i posiadający 30 tys. mkw. powierzchni najmu nie wliczając w to Agata Meble,Kina Helios i sportowego.. Obecnie skupia ponad 80 lokali handlowo-usługowych, kawiarni oraz restauracji.No ale jak na malutki Tarnobrzeg może być 🙂

  • U Was w Rozwadowie wszystko jest największe, najlepsze, a Wasz prezydent to debeściak i jego PiS mafia też.
   Sama Vivo bez tych przylepek to 22 k M2, więc tylko 5 k M2 więcej niż tarnobrzeska. W Tbg obok jest AuraPark czyli dodatkowo 3 k M2 powierzchni, więc różnica spada do 2 k M2. Różnice są więc nieznacznie.
   Ale przecież Wasz Rozwadów jest najlepszy, największy …ipt 😂

   • Aleś ty głupi.Idź z metrówka i pomierz baranie.:) Mam w dupie Stalowa Wole ale nie ulega wątpliwości ze jest tam galeria większa dwukrotnie od tej która może powstanie w wielowsi.

 5. A sklepy takie jak H&M, Bershka, Zara? Dlaczego takich nie będzie? Tutaj w sumie żadnych rewelacji. Szału nie ma.

   • Ma byc wielka? Większa?15 tys m2 ? I o to taka rozróba.O galeryjkę w upadającym mieście . Dla porównania w Stalowej Woli galeria Vivo gdzie w ostatnia sobotę i niedziele znalezienie wolnego miejsca parkingowego to zabawa na godzinę krążenia a parametry Galerii Vivo ?
    Obiekt przy Chopina , Podskarpowej , Poniatowskiego to parterowy gmach, który został zrealizowany w Stalowej Woli. Budowa galerii handlowej Centrum Handlowe VIVO! wystartowała w październiku 2014 i trwała 13 miesięcy. Całkowita powierzchnia tego sklepu równa się 100 tys. m2, z czego największą część zajmują 83 lokale handlowo-usługowe – blisko 33 tys. m2.Czyli prawie dwukrotnie większa i dwukrotnie więcej sklepów.
    Wiec przestańcie juz podniecać sie tym badziewiem .O jakich markach gość marzy . Buuuuuuu .

 6. tak myślę, że: na

  wszystkie firmy będą funkcjonować, ale przez krótki czas, po nim zwiną interes uznając, że jest nieopłacalny.

  • Tak, będzie. Myślę że ceny nie będą niższe od tych w Stalowej Woli lub w Rzeszowie. Więcej oglądających, niż kupujących tzw. apacze