---
Rewia przebierańców i moc atrakcji. Tak najmłodsi mieszkańcy Gorzyc świętowali Dzień Dziecka [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Rewia przebierańców i moc atrakcji. Tak najmłodsi mieszkańcy Gorzyc świętowali Dzień Dziecka [zdjęcia]

0

Kolorowe balony, przebierańcy i cały wachlarz atrakcji czekał na najmłodszych mieszkańców Gorzyc, którzy niedawno obchodzili swoje święto. Widowiskowe wydarzenie miało miejsce w Technicznym Ogrodzie w niedzielę, 13 czerwca.

Z okazji Gminnego Dnia Dziecka w Gorzycach najmłodsi mieszkańcy gminy zostali zaproszeni do wspólnej zabawy, która odbyła się w Technicznym Ogrodzie. I chociaż prognozy wskazywały na to, że pogoda może się popsuć, to udało się organizatorom wstrzelić w tzw. okno pogodowe. Dzięki temu dzieci mogły skorzystać z zamówionych na tę okoliczność dmuchanych zjeżdżalni oraz innych atrakcji, które dostępne były w gorzyckim parku.

Zobacz także: 
– Tarnobrzeżanie spragnieni muzyki na żywo. Wejściówki na koncert Macieja Maleńczuka rozeszły się w godzinę!


Na imprezie obecni byli także strażacy-ochotnicy, którzy zaprezentowali specjalistyczne sprzęty strażackie, zachęcając w ten sposób uczestników do przystąpienia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Częścią widowiskową zajęła się grupa animatorów i przebierańców Lady Fama Show, która podczas swojego programu „bezpiecznie, zdrowo, kolorowo” bawiła się z dziećmi, propagując zdrowy styl życia, przyjazny naturze. Nie zabrakło także elementów zaskoczenia – pod koniec występów wystrzelone zostały cukierki.

Na uwieńczenie wydarzenia mali jubilaci otrzymali lodową niespodziankę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.