---
Rewolucja w Hali Targowej w Tarnobrzegu. Społem szykuje sklep samoobsługowy - Tygodnik Nadwiślański

Rewolucja w Hali Targowej w Tarnobrzegu. Społem szykuje sklep samoobsługowy

15

Bardzo dużo w kwestii handlu dzieje się ostatnio w ścisłym centrum Tarnobrzega. Ledwo co rozpoczęła się przebudowa pawilonu “Dzikowiak”, a już właściciel sąsiadującej z nim Hali Targowej – PSS Społem – zapowiedział stworzenie nowego sklepu samoobsługowego. 

I to z rozmachem – wieszając przed halą, przy ulicy Piłsudskiego baner zapowiadający zmiany w budynku hali. Na te zresztą zanosiło się już wcześniej, gdyż odwiedzając halę nie dało się nie zauważyć, że część stoik zostało czasowo zlikwidowanych lub przeniesionych w inne miejsce. W przekonaniu, że nie mamy do czynienia z likwidacją czegokolwiek, ale z początkiem czegoś nowego, kupujących utwierdzały też plakaty z informacją o treści “Już za chwilę. Już za momencik Hala Targowa samoobsługowa”.

ZOBACZ TAKŻE:
Tarnobrzeg. Ta Biedronka od dziś będzie czynna w każdą niedzielę!

Otwarcie w tej lokalizacji nowego sklepu samoobsługowego to z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich, którzy dotąd robili zakupy w zamkniętym w związku z przebudową “Dzikowiaka” sklepie sieci Delikatesy Centrum.

“Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w  Tarnobrzegu działa od 1950 roku. Aktualnie prowadzi działalność handlową  na terenie Tarnobrzega w 10 sklepach i w 3 barach. Zajmuje się też wynajmem powierzchni handlowych.

ZOBACZ TAKŻE:
Trwa burzenie tarnobrzeskiego “Dzikowiaka” [zdjęcia][wideo]

 

Udostępnij

15 komentarzy

 1. Tarnobrzeżak na

  “WOJCIECH na 10 WRZEŚNIA 2021 19:51
  oddzial osobowy pks sad wojewodzki i wiele innych”

  Kiedy pod PKS Tarnobrzeg zaczął podlegać PKS Sandomierski to zważ, że było wszystko dobrze zorganizowane a autobusy przyzwoite, niezniszczone, czyste w środku.
  Sąd Wojewódzki był przeniesiony z Sandomierza do Tarnobrzega? Sandomierz nie był miastem wojewódzkim.

 2. "Zakonserwowany chemią" na

  Żywność nafaszerowana jest chemią. Raki, choroby stawów, nadciśnienie i inne, to wynik działania chemii w pożywieniu, plastikowych butelek PET i zatrucia spalinami samochodowymi powietrza.Do zdrowego życia jest niezbędne zdrowe pożywienie, świeże powietrze. W Tarnobrzegu zieleni coraz mniej a więcej kostki. Pora zmienić nawyki budowlane, żywieniowe i nazwę sklepów spożywczych na “sklep chemiczny”.Nie trzeba wojny, sami się wykończymy.

 3. “Otwarcie w tej lokalizacji nowego sklepu samoobsługowego to z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich,”
  I dla złodziei. Już niejeden towar z półki bez zapłaty w takich samoobsługowych sklepach wylądował w kieszeni złodzieja bez zapłaty w kasie.

Zostaw odpowiedź