Rollercoaster w Sandomierzu, Wisła przegrała z Unią Tarnów [zdjęcia]

18:24, 11.09.2022 KR Aktualizacja: 16:49, 12.09.2022

W dzisiejszym spotkaniu rozegranym w ramach piłkarskiej 3 ligi gr IV Wisła Sandomierz przegrała na własnym boisku z Unią Tarnów 3:4.

Początek sezonu nie jest udany dla piłkarzy Jarosława Pacholarza. Wisła zajmuje ostatnie miejsce w tabeli 3 ligi. Sandomierzanie dopiero w ostatnich kolejkach zaczęli punktować. Wszyscy mieli nadzieje, że Wiślacy powiększą swój dorobek w meczu z Unią Tarnów.

Lepiej w mecz weszli goście, którzy szybko objęli prowadzenie. Niedługo potem gospodarze odpowiedzieli, po kontrze gola strzelił Toyanovskyi. Ten sam zawodnik chwilę później wyprowadził Wisłę na prowadzenie. Po rozpoczęciu drugiej połowy do bramki ekipy z Tarnowa trafił Solodovnicov.

Niestety ci, którym wydawało się, że 3 punkty pozostaną w Sandomierzu, przeliczyli się. Unia nie poddała się i w ostatnich 15 minutach nie dość, że odrobiła straty, to też wyszła na prowadzenie i wygrała 4:3.