Rozwiązanie konkursu ''Enea dla przyrody - nie marnuj energii i wody'' - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 28 listopada
kondolencje
reklama

Rozwiązanie konkursu ”Enea dla przyrody – nie marnuj energii i wody”

0
Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny dla dzieci organizowany w ramach kampanii edukacyjno – informacyjnej ,,Enea dla przyrody – Nie marnuj energii i wody’’, dotyczącej wykorzystania wody oraz energii elektrycznej w codziennym życiu. Konkurs został przeprowadzony w  partnerstwie z Enea Elektrownia Połaniec S.A.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci do lat 13 z powiatów tarnobrzeskiego, sandomierskiego, staszowskiego, opatowskiego, stalowowolskiego, niżańskiego, mieleckiego i kolbuszowskiego.

Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania problemami ekologicznymi, rozbudzenie odpowiedzialności za stan środowiska oraz rozwijanie wśród dzieci umiejętności stosowania wiedzy ekologicznej w praktyce. Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia swojemu dziecku jak oszczędza wodę lub energię elektryczną.

Wszystkie nadesłane prace prezentowały wysoki poziom kreatywności, wyróżniały się pomysłowością i pięknym kadrem. Mieliśmy nie lada zagwozdkę by rozstrzygnąć konkurs, po trudnych obradach prezentujemy zwycięzców: 

Zwycięzcą I miejsca w konkursie ”Enea dla przyrody – nie marnuj energii i wody” jest Weronika Klocek

Zwycięzcą II miejsca jest Filip Zalaś

Zwycięzcą III miejsca jest Jagoda Karpik

Wyróżnienia otrzymują: Zuzanna Cielepak oraz Jakub Nowak

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Nagrody: Toy planet Tarnobrzeg, Pluszak Sandomierz, Jupi Park sala zabaw i rozrywki, 5.10.15 (galeria Aura Mielec), (City Park Stalowa Wola), hurtownia Kontakt.

Pozostałe prace:

 

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.