Rusza kolejny punkt szczepień w Gorzycach - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 29 maja
reklama

Rusza kolejny punkt szczepień w Gorzycach

0

Od poniedziałku, 7 czerwca, mieszkańcy gminy mogą zapisać się na szczepienie w Powszechnym Punkcie Szczepień w Gorzycach przy ul. Pańskiej 1. To już kolejny punkt szczepień uruchomiony na terenie gminy.

W poniedziałek została uruchomiona specjalna linia do rejestracji telefonicznej, działająca pod numerem telefonu 502 760 950. Gorzyccy pracownicy ochrony zdrowia będą obsługiwać linię codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Do punktu szczepień można zarejestrować się również poprzez bezpłatną infolinię, która czynna jest całą dobę pod numerem 989 oraz internetowo, za pośrednictwem e-Rejestracji.

Zobacz także: 
– 30-letni tarnobrzeżanin uprawiał w zaroślach konopie. Wpadł w ręce policjantów, bo zostawił na miejscu rower [zdjęcia]

Szczepienia w punkcie przy ulicy Pańskiej 1 rozpoczną się w piątek, 11 czerwca. Tylko w piątek i w sobotę (11-12 czerwca) szczepionką Pfizera’a będzie mogło zaszczepić się 282 osoby. W kolejnych tygodniach szczepienia będą prowadzone przez 4 dni w tygodniu – w środy, czwartki, piątki i soboty. Punkt tygodniowo będzie mógł zaszczepić około 1 tys. osób. Szczepienia będą odbywały w godzinach od 9 do 17.

Powszechny Punkt Szczepień został przygotowany przez samorząd gminy Gorzyce zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia. Za prowadzenie szczepień w gorzyckim punkcie odpowiada Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FEN z siedzibą w Tarnobrzegu.

Rejestracja bezpośrednia do Powszechnego Punktu Szczepień

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00
tel. 502 760 950

Rejestracja przez infolinię (dostępność całodobowa)

nr tel. 989

Rejestracja przez Internet

https://pacjent.erejestracja.ezdrowie.gov.pl/auth

 

Więcej o zasadach rejestracji:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.