Rusza remont jednego z największych tarnobrzeskich skrzyżowań!

1

Rusza remont skrzyżowania ulic Sikorskiego, Kopernika i Wyspiańskiego w Tarnobrzegu. Od 10 września do  31 października wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Firma Skanska, która będzie wykonawcą tej inwestycji, informuje, że na czas prowadzenia robót ruch na skrzyżowaniu będzie możliwy tylko ulicą Sikorskiego.

Zostanie ona zawężona do jednego pasa. Ruch będzie odbywał się wahadłowo i będzie sterowany za pomocą tymczasowej sygnalizacji świetlnej. Wyjazdy i wjazdy w ulice Wyspiańskiego i Kopernika zostaną zablokowane, natomiast sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Św. Barbary będzie działać w trybie pulsacyjnym.

Przejście pisze przez ulicę Sikorskiego będzie możliwe przy sklepie Lidl oraz w pobliżu ulicy Św. Barbary. Na czas prowadzenia prac pozostałe przejścia zostaną zlikwidowane.

Share.

1 komentarz

  1. To jak wyłączą światła na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego – św. Barbary i Szpitalnej to automatycznie ulice św. Barbary oraz Szpitalnej również będą zamknięte w bezpośrednim przejeździe przez to skrzyżowanie.