Ruszyła aplikacja "Tu Tarnobrzeg" dla mieszkańców i przedsiębiorców z miasta i okolic - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Ruszyła aplikacja “Tu Tarnobrzeg” dla mieszkańców i przedsiębiorców z miasta i okolic

0

Zgodnie z zapowiedzią, uruchomiona została tarnobrzeska aplikacja dla mieszkańców małych miast, właścicieli lokalnych firm i potencjalnych klientów. Przedsiębiorcy mogą zarejestrować w niej świadczone usługi, które za pomocą startupu Małe Miasta, będą mogli odszukać ich potencjalni klienci.

Tarnobrzeski start-up Małe Miasta zgodnie z zapowiedzią udostępnił mieszkańcom Tarnobrzega platformę składającą się z aplikacji mobilnej oraz serwisu www. Platforma skierowana jest do wszystkich, którzy na co dzień mieszkają, pracują, uczą się lub robią zakupy w Tarnobrzegu. Głównym założeniem autorów jest zgromadzenie w jednym miejscu często poszukiwanych informacji.

Zobacz także: 
– To już 40 lat! Okolicznościowy dodatek z okazji jubileuszu “Tygodnika Nadwiślańskiego” [W najnowszym numerze]

Każdy, kto zainstaluje aplikacje, będzie mógł w prosty sposób sprawdzić ofertę wszystkich lokalnych restauracji “z dowozem”, a także znaleźć polecanego fryzjera, kosmetyczkę, lekarza i wiele innych usług. Dla tych, którzy lubią promocje, gromadzone są oferty lokalnych firm, których nie znajdzie się w popularnych “gazetkach”.

W aplikacji znaleźć można także wiadomości dotyczące Tarnobrzega od lokalnych i ogólnopolskich redakcji, informacje z Urzędu Miasta czy Urzędu Pracy, a także kalendarium wydarzeń, które z uwagi na pandemię, nie obfituje jeszcze szeroką ofertą.

Dzięki współpracy ze schroniskiem w Machowie, udało się także przygotować bazę psów i kotów, które czekają na adopcję. Listę i zdjęcia zwierzaków można sprawdzić w zakładce z ogłoszeniami, gdzie można także bezpłatnie dodać własne ogłoszenia w różnych kategoriach.

Aby pobrać aplikację wystarczy uruchomić sklep App Store lub Google Play i wyszukać “Tu Tarnobrzeg”, a następnie ją zainstalować. Można to też zrobić klikając w link tutarnobrzeg.pl/pobierz. Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.