Ruszyła kolejna budowa w centrum Tarnobrzega [wideo][zdjęcia]

4
Showing 1 of 13

Przy zbiegu ul. Sienkiewicza i Sikorskiego w Tarnobrzegu powstaje kolejny obiekt handlowy. Będzie to dwukondygnacyjny budynek z poddaszem, o łącznej powierzchni użytkowej 1699 m. kw. Buduje go prywatny inwestor.

Według wydanego przez Urząd Miasta pozwolenia budowlanego, ma to być wielofunkcyjny budynek handlowo – usługowy wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną – informuje Wojciech Lis, rzecznik prasowy prezydenta Tarnobrzega.

Na parterze i I piętrze budynku przewidziano lokale handlowe. Obok budynku powstanie 17 miejsc parkingowych, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych.

Budowa budynku wielofunkcyjnego to już druga inwestycja w tej części miasta, stanowiącej dotąd wstydliwe „pastwisko” w centrum Tarnobrzega (wcześniej ich realizacja nie była możliwa, bowiem przeszkody stawiał konserwator zabytków). Obok budowany jest pawilon handlowy w którym ma znaleźć się m.in. salon popularnej sieci handlowej z branży AGD-RTV.

Więcej informacji o tej inwestycji znajdziecie tutaj: Postęp prac w budowie parku handlowego w centrum Tarnobrzega [wideo][zdjęcia]

Na realizację ciągle czeka największa planowana w tym miejscu inwestycja – budowa galerii handlowej.

Budowa kolejnego budynku handlowego w Tarnobrzegu – wideo i 12 zdjęć

Showing 1 of 13
Share.

4 komentarze

  1. budowniczy PRL-u on

    Jeszcze jedna szablonowa budowla? W architekturze w Tbg nic sie nie zmienia. Wszystko oklepane w formie sześcianu.

  2. mieszkanka centrum on

    Parking na 15 samochodów? Kpina. Sami pracownicy zajmą więcej miejsc i będą blokować parkingi pod blokami, zajmując miejsca mieszkańcom.