Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do udziału w plebiscycie Wesele, hej wesele! Przedstawiamy listę nominowanych, na których teraz można oddawać głosy, wysyłając SMS pod numer 7148.
W treści SMS-a należy wpisać prefiks i numer wybranego kandydata (koszt SMS-a to 1 zł + VAT). Głosowanie trwa do północy 1 października.
Zwycięzców w poszczególnych kategoriach uhonorujemy podczas uroczystej Gali Nadwiślańskich Mistrzów Branży Ślubnej 2018. Zostaną oni także zaprezentowani na łamach "Tygodnika Nadwiślańskiego". Dodatkową nagrodą dla laureatów plebiscytu będzie możliwość bezpłatnej reklamy w papierowym wydaniu "TN" oraz na stronie internetowej tyna.info.pl, gdzie można śledzić także aktualne wyniki głosowania.
Poniżej znajdziecie listę nominowanych.
Lokal weselny SMS o treści: slub.lokal. (numer kandydata), np. slub.lokal.1
1 Villa Anna (Tarnobrzeg)
2 Dworek Belweder (Chmielów)
3 Dwór Dwikozy
4 Rezydencja Sulisławice
5 Dwór Olimp (Stalowa Wola)
6 Dwór na Wichrowym Wzgórzu (Przybysławice)
7 Rezydencja Sandomierska (Lenarczyce)
8 Pod Ciżemką (Sandomierz)
9 Cykada (Pęchów)
10 Złoty Dukat (Tarnobrzeg)
Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE - WYNIKI.
Zespół muzyczny/dj SMS o treści: slub.muzyka.(numer kandydata), np. slub.muzyka.1
1 Dj eM Michał Szczytyński (Tarnobrzeg)
2 "Vester" (Grębów)
3 "Weddin" (Tarnobrzeg)
4 "Weddin" Disk Jockey (Tarnobrzeg)
5 "Rag Time" (Tarnobrzeg)
6 "Maxwel" (Staszów)
7 "ProjectBand" (Tarnobrzeg)
8 "Malibu" (Połaniec)
9 "Variax" (Klimontów)
10 "The Pearl" (Staszów
Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE - WYNIKI.
Cukiernia SMS o treści: slub.cukiernia. (numer kandydata), np. slub.cukiernia.1
1 Cukiernia Motycze (Motycze Poduchowne)
2 Cukiernia Jugo (Kępie Zaleszańskie)
3 Czekoladowa Chatka (Tarnobrzeg)
4 Cukiernia Dominikańska (Tarnobrzeg)
5 Cukiernia Kilian (Tarnobrzeg)
6 Cukiernia u Jana (Dwikozy)
7 Piekarnia u Jędrusia (Koprzywnica)
8 Cukiernia Partyka (Stalowa Wola)
9 Cukiernia Katarzynka (Nisko)
10 Kraina Tortów (Rżuchów)
Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE - WYNIKI.
Salon piękności (fryzjerski, kosmetyczny) SMS o treści: slub.salon. (numer kandydata), np. slub.salon.1
1 No1 (Tarnobrzeg)
2 SISSI Klinika Urody (Tarnobrzeg)
3 Avangarda (Tarnobrzeg)
4 Pretty Woman (Tarnobrzeg)
5 Kreacja Piękna Ewelina Sudoł (Tarnobrzeg)
6 Gracja (Sandomierz)
7 Salon u Tomcyna (Staszów)
8 Finezja (Stalowa Wola)
9 Salon Exclusive (Klimontów)
10 Nefretete&Spa (Sandomierz)
Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE - WYNIKI.
Studio fotografi i ślubnej SMS o treści: slub.foto.(numer kandydata), np. slub.foto.1
1 Renata Trybuła Photo Production (Gorzyce)
2 Arkadiusz Jeż Fotogra a Ślubna i Artystyczna (Tarnobrzeg)
3 Ernest Machała (Tarnobrzeg)
4 Studio Weddin (Tarnobrzeg)
5 Patryk Goszczyński (Sandomierz)
6 WosikFilm (Tarnobrzeg)
7 Mariusz Twaróg (Tarnobrzeg)
8 Adam Jaskot (Sandomierz)
9 Centrum Ślubu i Dekoracji Foto.Decor (Wiązownica Kolonia)
10 Foto-Studio Tomasz Czarnecki (Opatów)
Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE - WYNIKI.
Ślubne usługi specjalne SMS o treści: slub.uslugi.(numer kandydata), np. slub.uslugi.1
1 Selfomat Fotobudka (Tarnobrzeg)
2 Balonowa Fotka (Stalowa Wola)
3 Photo-Mirror (Sandomierz)
4 Lala Aurora - Animacje (Tarnobrzeg)
5 Stacyjkowo Animacje (Sandomierz)
6 Agencja Artystyczna Maciej Osuch (Agatówka)
7 Leśne Licho Fire Show (Stalowa Wola)
8 Weddin Agencja Artystyczna (Tarnobrzeg)
9 Małgorzata Partyka Kwiaty ze Smakiem (Gorzyce, Stalowa Wola)
10 Top Rozrywka Ireneusz Ciepiela (Kamienna Góra)
Aktualne wyniki głosowania możecie śledzić tutaj: WESELE, HEJ WESELE - WYNIKI.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz