Ruszyły zapisy na Bieg Kościuszkowski w Połańcu

0

Ruszyły zapisy chętnych do udziału w tegorocznej edycji Biegu Kościuszkowskiego, który odbywa się w Połańcu i jest częścią tamtejszego Święta Uniwersału.

Bieg odbędzie się 5 maja, ale elektroniczny system rejestracji chętnych zostanie zawieszony już 22 kwietnia. Po tym terminie zapisy będą możliwe jedynie w biurze zawodów, tuż przed startem. O ile oczywiście zostaną jeszcze jakieś wolne miejsca, ponieważ organizatorzy przewidzieli limit liczby uczestników. Ma ich być maksymalnie 150, a dodatkowo 50 osób może zgłosić się do udziału w marszu nordic walking.

Trasa Biegu Kościuszkowskiego liczy 10 kilometrów. Marsz przeprowadzony zostanie na dystansie 3,5 km. Wysokość opłaty startowej dla biegaczy wynosi 30 zł, dla uczestników marszu – 10 zł. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają numer startowy, pamiątkowy medal, upominki od organizatorów oraz posiłek regeneracyjny. By wystartować w biegu trzeba mieć ukończone 18 lat. Dopuszcza się udział osób mających ukończone 16 lat, ale pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody na start rodziców lub opiekunów prawnych.

Zapisy chętnych prowadzone są za pośrednictwem serwisu timekeeper.pl

Organizatorami Biegu Kościuszkowskiego są: Urząd Miasta i Gminy, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Centrum Kultury i Sztuki, UKS Żaczek oraz drużyna Running Połaniec. (rs)

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.