Sandomierska policja zatrzymała kilka osób za posiadanie narkotyków - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Sandomierska policja zatrzymała kilka osób za posiadanie narkotyków

0

Policjanci z Wydziału Kryminalnego sandomierskiej komendy zabezpieczyli środki odurzające ujawnione na terenie powiatu sandomierskiego u kilku mężczyzn w wieku od 21 do 29 lat.
Wczoraj dokonali przeszukania kilku mieszkań należących do mężczyzn w wieku 21 do 29 lat, podczas których ujawnili i zabezpieczyli saszetki z substancjami, co do których istnieje podejrzenie, że są środkami  zabronionymi w postaci amfetaminy i suszu roślinnego konopi indyjskich. Teraz zabezpieczony materiał  zostanie  poddany szczegółowym badaniom. Oprócz tego funkcjonariusze ujawnili dodatkowo wagi elektroniczne, młynki do porcjowania oraz kilkadziesiąt małych woreczków foliowych przygotowanych do porcjowania narkotyków.

Nie tylko wydział kryminalny może pochwalić się wynikami z minionej nocy, także funkcjonariusze Wydziału Prewencji włączając się do działań podczas realizacji czynności służbowych zatrzymali dwa pojazdy, w  których ujawnili  zabronione substancje narkotyczne. SandoiZa ich posiadanie zatrzymanym osobom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: Policja Sandmierz

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.