Sandomierz. Dzień dla Bartusia od Czarnego Kruka - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 9 grudnia
ogłoszenie
reklama

Sandomierz. Dzień dla Bartusia od Czarnego Kruka

0

Salon Czarny Kruk w Sandomierzu włącza się do akcji pomocy Bartusiowi Przychodzkiemu. Cały utarg z najbliżej soboty, 18 września przeznacza na pomoc chłopcu choremu na rdzeniowy zanik mięśni.

Pracownicy salonu zapowiadają, że tego dnia będą pracować od świtu do nocy, aby utarg był jak największy. Działać będą trzy stanowiska barberskie oraz dwa tatuatorskie.

Kochani, wychodzimy z tą inicjatywą jako pierwsi i chcemy być przykładem dla innych firm. Taką akcję może zorganizować salon kosmetyczny, restauracja, myjnia samochodowa czy jakakolwiek inna działalność. Bartuś jest chory na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni, a jedyną skuteczną metodą leczenia jest terapia genowa, która kosztuje ponad 9 milionów złotych. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zebrać potrzebną kwotę. Jeśli chcesz pomóc w całej akcji w jakikolwiek sposób, zgłoś się do Czarnego Kruka – apelują pomysłodawcy akcji
|
Zapisy na usługi barberskie (strzyżenie brody lub włosów) prowadzone są pod numerem telefonu: 889 990 799, natomiast na usługi tatuatorskie – 518 815 551.

Salon jest zlokalizowany przy ulicy Mickiewicza 15.

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.