reklama
Sandomierz Fashion Street - pokaz mody w sercu starówki [zapowiedź] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

Sandomierz Fashion Street – pokaz mody w sercu starówki [zapowiedź]

1

Dziś, 7 sierpnia, o godz. 18.00, odbędzie pokaz mody w samym sercu sandomierskiej starówki. Jest to ostatnie wydarzenie, kończące modowe święto – Nadwiślański Fashion Week

Na wybiegu w pobliżu Ratusza niebanalne kreacje zaprezentują zarówno doświadczeni, jak i początkujący polscy i zagraniczni projektanci mody. Pokaz będzie performansem powstałych w atelier awangardowych projektów, ale również bardziej stonowanych, tradycyjnych propozycji. Pokaz poprowadzą Joanna Horodyńska i Tomasz Ciachorowski.

Nadwiślański Fashion Week to dla wielu młodych ludzi szansa na zaistnienie w świecie modelingu. W tym roku podczas castingów wyłoniono 66 modelek, 34 z nich uczestniczyły w poprzedniej edycji. To pokazuje, że ludzie zaczynający swoją przygodę z modelingiem wiedzą, że tutaj mogą sporo się nauczyć.

Organizatorom Nadwiślańskiego Fashion Week bardzo bliska jest idea Czwórmiasta, dlatego każde z należących do niego miast zostało uwzględnione w harmonogramie wpisujących się w festiwal wydarzeń. – W Nisku odbędzie się wystawa malarstwa. Szczegóły na jej temat pojawią się wkrótce. Tak naprawdę Nadwiślański obejmie cały region. Sesje fotograficzne będą się odbywały i nad jeziorem, i w okolicach Grębowa. W różnych miejscach naszego regionu będą też nagrywane klipy – dodaje organizatorka.

 

Jeden komentarz

  1. prosze podac nazwe tego waszego regionu wtedy przykonamy sie czy takowy istnieje