Sandomierz Fashion Street – zobacz kto poprowadzi wydarzenie!

0

Przed nami jedno z największych wydarzeń modowych w regionie – Sandomierz Fashion Street! Już w najbliższą niedzielę na sandomierskim Rynku będziemy mogli na własne oczy podziwiać pokazy mody najlepszych projektantów z całej Polski, show akordeonowe, wokalne i taneczne, aktywne, niezwykłe kobiety.

9 sierpnia o godzinie 18:00 odbędzie się wielki pokaz mody wieńczący trwający od miesiąca projekt Sandomierz Fashion Street. Zostaną na nim zaprezentowane kolekcje znane w całej Polsce i po za granicami kraju projektantów.  Wydarzenie to pierwsze tak duże przedsięwzięcie organizowane w ramach współpracy Czwórmiasta czyli Tarnobrzega, Stalowej Woli, Sandomierza i Niska z gościnnym udziałem Baranowa Sandomierskiego , Gorzyc oraz Ostrowca Świętokrzyskiego. Pomysłodawczynią i koordynatorem projektu jest Justyna Gamoń-Wesołowska, która do udziału w projekcie zaprosiła projektantów mody, specjalistów do kreowania wizerunku i samorządowców.

Wydarzenie będzie prowadziła Joanna Horodyńska – znana prezenterka telewizyjna, stylistka, kreatorka mody i modelka. Znana z programów takich jak: Miasto Kobiet (TVN STYLE), Gwiazdy na dywaniku (Polsat Café), Shopping Queen (Polsat Café) oraz jako stylistka w popularnym programie rozrywkowym You Can Dance – Po prostu tańcz (TVN).

 

Share.

Comments are closed.