Sandomierz. Narkotyki w samochodzie. Zatrzymano trzech młodych mężczyzn - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Sandomierz. Narkotyki w samochodzie. Zatrzymano trzech młodych mężczyzn

0
1 z 3

Trzech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie środków odurzających zatrzymali sandomierscy policjanci w wyniku nocnej kontroli drogowej, podczas której znaleźli 30 gramów suszu roślinnego. Zidentyfikowana jako marihuana substancja trafi do laboratorium, a za jej posiadanie może grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałkową noc sandomierscy policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, na jednej z ulic miasta zatrzymali do kontroli drogowej osobowego forda, którym poruszało się trzech młodych mężczyzn. – Początkowo kontrola przebiegała zwyczajnie, jednak uwagę policjantów przykuł panujący wewnątrz pojazdu bałagan. Dociekliwi funkcjonariusze postanowili bliżej przyjrzeć się wnętrzu pojazdu, co zaowocowało ujawnieniem pomiędzy fotelami zawiniątka z suszem roślinnym i opalonej szklanej rurki, tzw. „fifki” – mówi sierż. sztabowy Michał Ordon z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu. W wyniku podjętych czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli, m.in. we wnętrzu deski rozdzielczej, łącznie 30 gramów suszu roślinnego zidentyfikowanego jako marihuana.

Mężczyźni w wieku od 17 do 20 lat zostali zatrzymani, noc spędzili w policyjnym areszcie. Wczoraj z podejrzewanymi wykonano dalsze czynności. 20-latek przyznał się do posiadania ujawnionych środków i usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

1 z 3

Zostaw odpowiedź