Sandomierz. Nietrzeźwy kierowca uderzył w sygnalizator przy przejściu dla pieszych i próbował uciec - Tygodnik Nadwiślański

Sandomierz. Nietrzeźwy kierowca uderzył w sygnalizator przy przejściu dla pieszych i próbował uciec

0

Na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego i Lubelskiej w Sandomierzu doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Pijany kierowca uderzył pojazdem w sygnalizator znajdujący się nieopodal przejścia dla pieszych i próbował uciec. Na szczęście nikt nie ucierpiał. 

W środę, 10 marca o godzinie 11, na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego ( DK 77/79 ) i ulicy Lubelskiej ( DW 777) doszło do  bardzo niebezpiecznego zdarzenia. 43-letni kierowca Volkswagena Transportera uderzył w jeden ze słupków sygnalizacyjnych, znajdujących się przy przejściu dla pieszych, po czym próbował uciec z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany obywatelsko przez kierowców poruszających się tą trasą.

Zobacz także: 
– Sandomierski magistrat wprowadza ograniczenia dla interesantów

43-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Volkswagen Transporter jechał ulicą Kwiatkowskiego w kierunku szpitala i skręcając w ulicę Lubelską zderzył się z sygnalizatorem, znajdującym się pomiędzy pasami jezdni przy przejściu dla pieszych. Po tym zdarzeniu podjął próbę ucieczki, został zatrzymany przez kierujących. Po przyjeździe policji na miejsce zdarzenia wyszło na jaw, że mężczyzna jest nietrzeźwy i ma 0,88 promila alkoholu – informuje rzecznik KPP w Sandomierzu mł. asp. Paulina Kalandyk.

Fot. Ilustracyjna

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.