Sandomierz. Obywatelka Ukrainy zgubiła portfel. Skuteczne działania policji - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Sandomierz. Obywatelka Ukrainy zgubiła portfel. Skuteczne działania policji

0

Jeden post na portalu społecznościowym i kilkadziesiąt udostępnień przez osoby, którym zwyczajnie zależy na dobru innych, to idealny przepis na sukces. Dzięki podjętym działaniom udało się odnaleźć właścicielkę portfela, znalezionego kilka dni wcześniej na terenie Sandomierza.

Przytoczona historia swój początek miała 13 czerwca br. Mieszkaniec Sandomierza przed swoim lokalem znalazł portfel z kartami płatniczymi i gotówką.  Niestety tego dnia nikt nie zgłosił się po zgubę, a uczciwy przedsiębiorca przyniósł znalezisko do komendy sandomierskiej policji.

W poniedziałek, 20 czerwca, za pośrednictwem portalu społecznościowego na profilu sandomierskiej jednostki, opublikowany został post, informujący o znalezionym portfelu. Szybko informacja została udostępniana przez wielu użytkowników i dzięki temu dotarła do szerszego grona odbiorców. Już kilka godzin później do jednostki zgłosiła się obywatelka Ukrainy, która widząc swój portfel, z kompletną zawartością nie kryła wdzięczności i wzruszenia.

Zobacz także:
Tarnobrzeg. 34-latek skradł hulajnogę. Miał blisko 4,5 promila!

Cieszymy się, że portfel wrócił w ręce prawowitego właściciela. Dziękujemy za godną naśladowania postawę obywatelską i waszą życzliwość, bo to dzięki wspólnym działaniom udało się osiągnąć zamierzony cel – mówi sierż. szt. Michał Ordon z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.

Zostaw odpowiedź