Sandomierz. Pijany 66-latek wjechał w żywopłot. Mężczyzna został zatrzymany dzięki obywatelskiemu ujęciu - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

Sandomierz. Pijany 66-latek wjechał w żywopłot. Mężczyzna został zatrzymany dzięki obywatelskiemu ujęciu

2

Dzięki obywatelskiemu ujęciu w Sandomierzu zatrzymany został 66-letni kierowca, który był kompletnie pijany. Wcześniej wjechał on swoim pojazdem w żywopłot.

W piątkowe popołudnie na jednym z osiedli uwagę młodego sandomierzanina zwrócił kierujący osobowym volkswagenem, który wjechał w żywopłot. – Zaniepokojony zaistniałą sytuacją podszedł do samochodu i wtedy zorientował się, że kierujący niemieckim autem może być nietrzeźwy, dlatego też zabrał kierującemu kluczyki i niezwłocznie powiadomił patrol policji. Po chwili okazało się, że 66-letni kierujący volkswagenem ma w organizmie 2 promile alkoholu – mówi sierż. szt. Michał Ordon z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.

Zobacz także:
Zatrzymany złodziej rowerów z powiatu sandomierskiego

Mężczyzna został zatrzymany a jego zachowanie oceni sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po jego popełnieniu.

2 komentarze

Zostaw odpowiedź