Sandomierz wita nowe autobusy. Będą bezpłatne przejazdy i inne niespodzianki - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 30 listopada
kondolencje
reklama

Sandomierz wita nowe autobusy. Będą bezpłatne przejazdy i inne niespodzianki

0

Sandomierz z pompą powita w najbliższy piątek, 1 października nowe autobusy komunikacji miejskiej. W przyszłym tygodniu będzie można jeździć nimi za darmo.

Sześć nowych autobusów firmy Solaris, jak już informowaliśmy, przyjechało do Sandomierza w ubiegłą środę, 22 września. Nie wyruszyły jeszcze w trasy, ponieważ trzeba było je zarejestrować i ubezpieczyć, a kierowcy musieli przejść szkolenia.

https://tyna.info.pl/nowe-autobusy-juz-w-sandomierzu-zdjecia/

Sandomierzanie będą mogli obejrzeć nową flotę Zakładu Komunikacji Miejskiej w najbliższy piątek, 1 października. Pojazdy zaparkują, w godzinach od 13 do 14.40, w trzech lokalizacjach: na pętli autobusowej przy Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego, na parkingu przy placu 3 Maja (od ul. Słowackiego) oraz na parkingu przy Porcie Kultury (ul. Portowa 24).

Każdy będzie miał okazję zobaczyć je z bliska, sfotografować, porozmawiać z kierowcą, a także bezpłatnie przejechać się po mieście. Na każdego, kto odwiedzi nas w tym dniu i godzinach, czekają miłe, smaczne i zdrowe niespodzianki – informuje Michał Mendak, rzecznik burmistrza.

O godzinie 15 na Bulwarze imienia Marszałka Piłsudskiego odbędzie się oficjalna uroczystość z udziałem gości, między innymi marszałka województwa świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego.

Na mieszkańców czeka jeszcze jedna dobra wiadomość: od najbliższego poniedziałku do piątku, czyli od 4 do 8 października, w ramach kursów wszystkich linii, komunikacja miejska będzie bezpłatna dla pasażerów.

To świetna okazja, by zostawić auto w domu, dbając przy okazji o czyste środowisko – podkreśla Michał Mendak.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.