Reklama
Sandomierzanka najlepsza na świecie! [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Sandomierzanka najlepsza na świecie! [zdjęcia]

1

Dagmara Dominiczak, zawodniczka Ludowego Klubu Sportowego “Sandomierz” otwiera ranking Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness za 2020 rok. Jest najlepszą zawodniczką w kategorii wellness fitness na świecie.

Ubiegły rok był dla Dagmary Dominiczak znakomity. Po raz trzeci z rzędu wywalczyła mistrzostwo świata. Wcześniej została mistrzynią Europy. Zwyciężyła  również w najbardziej prestiżowych zawodach kulturystyki i fitness na świecie – Arnold Classic. Tam triumfowała nie  tylko w swojej kategorii, ale wygrała również  “overall”, co oznacza, że zdobyła tytuł absolutnej zwyciężczyni kultowych zawodów.  

Czuję się wspaniale –  spełniona i szczęśliwa – mówiła, podsumowując ubiegły rok, gwiazda fitness. – Startuję już kilka lat, ale każdy start to dla mnie nowe marzenie i nowy cel. Zawsze chce się wygrać. Zawsze też jest ryzyko, że się nie uda. Każdy złoty medal to inne, wielkie emocje i totalne spełnienie.

Sandomierzanka jest jedną z dwóch Polek, które triumfowały w międzynarodowym rankingu w swoich kategoriach w sportach sylwetkowych. Wiktoria Nnaka była najlepsza w bikini fitness.

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
man
8 dni temu

Fajowa doopcia (focia 5).

1
0
Zostaw komentarz!x
()
x