“Seks dla opornych” w Nowej Dębie

0

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie gościć będzie ponownie rzeszowski “Teatr Bo Tak” z ich najnowszą komedią pod intrygującym tytułem “Seks dla opornych”.

Zapraszamy 5 grudnia 2017 r. (wtorek) o godz. 19:00 do sali widowiskowej SOK. To idealny pomysł na prezent mikołajkowy dla “drugiej połówki” – dlaczego? Bohaterowie spektaklu – Alice i Henry – małżeństwo z 25-letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam, przy pomocy poradnika “Seks dla opornych”, ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność. Czy ta terapia przyniesie oczekiwane rezultaty i pokona rutynę w ich małżeństwie, czy raczej spowoduje jeszcze większy żal i rozczarowanie, a może pozwoli docenić to, co w związku dwojga ludzi najważniejsze, czyli bliskość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa?

 “Seks dla opornych” to wyśmienita komedia, pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach, które rozmijają się, pokazując dobitnie, że kobiety są z wenus, a mężczyźni z marsa. Warto zobaczyć tę mądrą, obfitującą w błyskotliwe dialogi  sztukę o życiu, przemijaniu i miłości, która bawi i wzrusza do łez.

Obsada: Beata Zarembianka i Dariusz Niebudek. Spektakl adresowany jest do widzów dorosłych. Czas trwania spektaklu 100 minut bez przerwy. Bilety w cenie 35 zł. dostępne w kasie SOK już od 7 listopada.

Share.

Comments are closed.