Siarka gromi i wraca na fotel lidera. Bardzo wesołe święta w Tarnobrzegu

15:22, 16.04.2022 TN

Siarka Tarnobrzeg rozbiła 5:1 drużynę Unii Tarnów. Swój mecz przegrała natomiast ekipa Cracovii II. Dzięki temu tarnobrzeżanie święta spędzą na fotelu lidera III ligi.

Prowadzenie dał Siarce Agudo w 31 minucie. Dwie minuty później było już 2:0, po trafieniu Yatsenki. Taki wynik utrzyma się do przerwy. W 60 minucie trzeciego gola dla gospodarzy zdobył Józefiak, a w 64 kolejne trafienie dołożył Yatsenko. Unia jedynego gola zdobyła w 78 minucie, po strzale Nytki. A już dwie minuty później Mróz ustalił wynik spotkania na 5:1 dla Siarki.

Siarkowcy totalnie zdominowali przeciwnika i gdyby byli bardziej skuteczni pod jego bramką, to mogliby ten mecz wygrać zdecydowanie wyżej.

W rozgrywanym w tym samym czasie meczu w Krakowie, Cracovia II uległa Avii Świdnik 1:2.